Prosinec 2013

animace

30. prosince 2013 v 22:55 | sarabi/admin |  you tube
nazdar lidi zase tu mám pro vás animaci :D

video animace

28. prosince 2013 v 19:09 | sarabi/admin |  you tube
nazdar ldi jsem tu zas a dám vám sem video animaci kteru jsem kreslila :D ano je to velmi krátké ale jsou to jenom zkušební animace na kterých se trénuju ale nic velkého zatím nechystám :D

no a jinak mě napadlo že bych změnila dess páč tenhle co mám je příšernej :D

new IT server

27. prosince 2013 v 17:41 | sarabi/admin |  impressive title - servery
Nazdar lidi já vím že jsem tu zase nebyla ale ted to nahradím a mám pro vás novinku : Nový IT server - Wolf Soul :3
forum hry : http://wolfsoul.freeforums.net/
video o hře :

hra je vlastně vytvořená ze souborů ze hry IT a FH a postavy byly upravené co se týče vzhledu, je to zase něco nového a já myslím že to bude stát zato :3

vánoce ....

25. prosince 2013 v 12:29 | sarabi/admin |  důležitá varování
nazdar lidi dlouho jsem tu nebyla ono nebylo ani o čem psát ale tak ted mě napadlo napsat úvahu o vánocích a toho zmatku okolo nich.
asi tak co se mi na tom zmatku nelíbí je to že všichni řeší co si přejou a co by chtěli a co dostanou. já většinou nic nechci protože vánoce upřímně neslavím a když mě všici otravujou s vánocema mám z toho akorát blbou náladu.
dále mě docela vzteká to jak všichni vyšilujou s iphonama tabletama mp3 mp4 atd... smutné na tom je že to jsou osoby všeho věku. jako já sice vánoce neuznávám ale tak si myslím že by měli být rádi že aspon něco dostali . potom ještě když slyším ty jejich kecy o tom že chtěli černej mobil dostali bílej a jak strašně nenávidí svoje rodiče nebo naopak že čekali že nic nedostanou a že dostali tablet a naopak svoje rodiče" úplně milují ". rozmezí lidí co si takhle stěžují jsou osoby od věku 6 - 18 let co jsem vysledovala přes fb kde je vždycky o vánocích nejvíc takovýchle debat které mi vaří krev už jen když je vidím a že je tam toho plno!
konec konců vánoce nejsou ani tak o dárcích jako spíš o tom že se sejde celá rodina která se za normálu třeba vůbec nevidí a jsou všichni pospolu a mají svoje rodiné pouto. bohužel v dnešní době jsou vánoce jenom o tom že lidi nakupují věci které nepotřebují za peníze které nemají. a pak si ještě stěžujou že chtěli něco úplně jinéh než co si nakoupili. tak mě napadá jedna vzpomínka na grumpy cat.
byla to fotka na fb kde byl titulek : moudré telefony, mudré počítače, moudré pečící trouby a kdy budou moudří lidé ?
přišlo mi že je to dost pravdivá věc ... moderní technologie se považuje za "chytrou" ale co lidi ? kdy lidstvo bude "chytré " ?
no to je asi tak za dnešek všechno je to jen taková úvaha o tom jak se vánoce mnění ze svátků klidu a míru na svátky plného šílenství a blbosti.

nuda

12. prosince 2013 v 10:45 | sarabi/admin |  kraviny
takže zdravím lidi dnes mám pro vás jen pár nesmyslných informací já jaksi nemám co bych přidávala nicméně musím přece něco napsat.
1) Naše třída má dneska zájezd do Vídně a já a ještě 9 lidí od nás ze třídy nejelo takže se skoro neučíme a zítra taky ne Smějící se
2) mě dneska v noci bylo úplně nechutně blbě skoro jsem nespala tak jsem si ráno dala ibalgin a celej den sem mimo taky by mě zaujímalo proč chodím do školy když se neučíme skoroSmějící se
3) kamarádka si založila blog http://zeranire.blog.cz/ nicméně ona doma nemá internet a ve škole na PC zas tak často nejsme takže já nechápu proč si ho zakládá když se mu nemůže ani pořádně věnovat Smějící se
4) tady je něco co se prostě nedá nijak okecat http://www.rozmanite-ubytovani.cz/ubytovani/apartman-marie-hanusova
5) nízká návštěvnost - na herecké scéně se říká : zjistěte co publikum chce a dejte mu to. nicméně já nevím co vy chcete takže nevím co vám sem mám přidávat za věci takže mi kdyžtak napište do komentů co chcete abych přidala děkuju Smějící se

obrázek

8. prosince 2013 v 17:45 | sarabi/admin
nazdar lidi jsem tu zas a mám pro vás obrázek už pomalu nic jiného nepřidávám než obrázky ale když já nemám co přidávat.
tak tohle je takové no ... nechci prozrazovat o kom to je nicméně ten černý démon je zlý a patří postavě s hnědými vlasy a bílý "anděl" je té béžové postavy.jde tu o to že ten démon se bojí toho "anděla" protože ten "anděl" předává tý postavě s nědými vlasy lásku a to ten její démon nechce.

new picture

2. prosince 2013 v 20:58 | sarabi/admin |  kraviny
nazdar lidi jsem tu zas a zase sem kreslila v PS a tady to máte