Listopad 2013

obrázek v PS

30. listopadu 2013 v 21:01 | sarabi/admin
nazdar lidi jsem tu zas a dneska sem tak trochu malvala v PS no a tady máte výsledek :3

ztracený zvyk

27. listopadu 2013 v 17:42 | sarabi/admin |  kraviny
ano jsem tu zase a dneska vám sem dám obrázek který sem kreslila v PS a upozornuji že v PS sem nepracovala asi 2 roky takže je to pro mě ztracený cvyk a bude chvilku trvat než se rozjedu.

my real arts

24. listopadu 2013 v 11:59 | sarabi/admin |  kraviny
zdravím lidi jsem tu zas a teď vám sem hodím pár obrázků které jsem kreslila v reálu

new dess a PS

24. listopadu 2013 v 10:11 | sarabi/admin |  kraviny
takže zdravím lidi dnes to bude takové kecání o zmněnách no ale především o PS.
takže velkou zmněnu je zimní dess který sem měla v úmyslu dát sem až mnohem později no ale vrzla sem to již teď.dále mám rubriku na hry které hraju kromě IT serverů to bude ještě trcha věcí a kdybych našla něc nvého tak to tam dám. no ale přejděme již k PS.
takže PS - photoshop mnozí jistě ví že je to profesionální program na úpravu a tvorbu obrázků animací a mnohých dalších věcí.
nejnovější verzí je PSCS6. já sem si ji včera sehnala přes YT návody. není to až tak těžké jak to vypadá.
tady máte video jak si to nainstalovat a cracknout. a ještě tu máte vide jak si tam dát češtinu .


problém je ve vás!!!

20. listopadu 2013 v 13:19 | sarabi/admin |  důležitá varování
fajn zjistila jsem že o moje články mnoho lidí nemá zájem a vadí jim co vytvářím ráda bych ale upozornila že jejich kritika nedává žádný pozitivní myšlenky to že mi řeknete že někoho kopíruju že se shazuju bla bla bla to je jedna věc. problém je v tom že tím dáváte najevo jenom svou aroganci a netoleranci vůči mým činům!!! pokud chcete abych brala vaše jednání v úvahu tak mi klidně přidávejte komenty o tom že dělám něco špatně ALE pokud chcete abych to špatně nedělala TAK MI POMOŽTE !!! to že mi tu budete nadávat urážet mě a říkat mi jaká jsem špatná tím mi sice dáte najevo svou nenávist vůči mně ale mě to nijak NEPOMŮŽE ke zlepšení blogu !!! takže mi tu klidně říkejte že vás kopíruju nebo že se vám to nelíbí ... ale zase mi aspoň napiště co se vám LÍBÍ !!! NEHLEDEJTE JEN TO ŠPATNÉ ALE I TO DOBRÉ !!! třeba mi napiště co chcete abych sem dávala jestli fotky nebo komixy nebo něco !!! prostě vy neděláte nic jiného že mě napíšete že jsem špatná ale co třeba trocha uznání nebo chvály ???? každej na světě potřebuje uznání nebo chválu. vy ji taky potřebujete a netvrďte mi že ne !!! pokud nejste jen loutky z masa a kostí bez citu bez srdce tak já doufám že mi pomůžete a že mi do komentů k tomuhle článku dáte nějaké rady co třeba mám přidávat co mám zlepšit nebo něco co mi pomůže k tomu abych zlepšila svůj blog ! jsem ochotná vám taky pomoct a taky vás pochválit za to co se mi líbí. ale vy mi to musíte oplácet ! nee že já budu chválit každého a každému radit a vy nic !!!tím bych se chtěla pro dnešek rozloučit a doufám že jsem vám promluvila do duše a že mi sem dáte nějaké tipy na zlepšení blogu !

schnilá demence 2 část

18. listopadu 2013 v 11:26 | sarabi/admin |  psané věci
sarabi nad tím mávla rukou to je u nás běžné někde tu jsou párky z loňský várky.miami nahodila poker face. sarabi zapadla do kotelny a za chvíli vyběhla s konzervou v ruce. vyrobeno v 1998 spotřebujte do 2000 stálo na štítku. miami protočila oči. " to víš to je tady běžné ale dokud ta konzerva nezačne létat kolem hlavy a mlátit tě do ní abys ji snědla tak je to ještě v pořádku. až bude hopsat po podlaze a řvát aby si ji snědla to už bude čas ji otzevřít ale zatím ještě vydrží " prohlásila. miami nevěděla co odvětit. sarabi se sebrala a začala hledat něco po čem by se ji dobře spalo. " kdo vychlastal veškerý pivo ?!!! " zařvala na celou kuchyň. "hyk" ozvalo se zespoda. sarabi a miami se podívali na zem kde byl najebaný trpaslík který se sotva držel na nohou a okolo něj se válely prázdný plechovky od piva. "škyt pšouk" ozvalo se tentokrát. sarabi myslela že začne vraždit. " co seš zač tak malej a už se nalejvá ?!!! " zasyčela na něj výchovně miami. " já jsem vochlasta " zahihňal se. " no je to vidět" zavřčela na něj sarabi výhružně. najednou se ozvala tříštivá rána jako když spadně skleněná lahvička ale nerozbije se.to prcek doctor přehrabával v kredenci krabici s léky. "viděl jsem všemožné ale léky z roku 1997 ? " prohlásil po chvíli když vyhrabal pytlík s kapkama na předpis. " tady se snad najdou věci z předválky. " odsekl. miami vypadala se co nevidět omdlí. sarabi viděla rudě ale cítila že se na ni dívá i maličký íča.

schnilá demence

18. listopadu 2013 v 9:40 | sarabi/admin |  psané věci
Sarabi se jednou v noci probudila a zadívala se na hvězdy nad sebou a najednou ji bliklo ...." kdo mi ukradl střechu ???!!!" zaječela a dívala se krvelačně po okolí. nic tím nevyřešila jen zjistila že tam nikdo není. vstala a šla do kuchyně sehnat něco k pití i když věděla že v lednici nic není.cestou zakopla o kočku která se vyvalovakla uprostřed chodby. "já se nato můžu vysrat !!! " vřískla vztekle. kočka se zvedla udělala 3 kroky a lehla si znova jako by se nic nestalo. sarabi otevřela lednici a zaútočil na ní křen ve skle. sarabi zaúpěla když se křen rozpatlal na zemi a okolo se válela hromada střepů. zavřela lednici a začala uklízet ten humus přitom křenu pořádně vynadala že na ní nemá co útočit když se pak rozbíjí na kachlové podlaze. najednou se za sarabi objevila miami. " jsem tvůj bůh" utrousila a bylo vidět že potlačuje smích. '" to teda nejsi ! " zavrčela sarabi. " ale jsem ... klaníš se předemnou ... " vyprskla miami . sarabi schralaba střepy a napřímila se. " ani za hovno !" odvětila. miami viděla že nemá náladu na vtipy. sarabi vyhodila střepy a pohladila fotra kocoura který se objevil na chodbě " kde se tu bereš oni tě tu nechali přes noc ?" ptala se ho jakoby čekala že jí kocour řekne : " ne ty vole vyhodili mě na mráz já tu totiž vůbec nejsem." ... kocour se přisral ke dveřím a sarabi ho pustila ven. jen co kocour vypadl miami se začala shánět po něčem poživatelném. v kotelně našla konzervy z loňský várky a začala se dětis datumu spotřeby ... končila totiž v roce 2008.

trocha schnilé demence ? :D

18. listopadu 2013 v 9:22 | sarabi/admin |  důležitá varování
nazdar lidi napadlo mě že daná skupina plesnivých lidí se baví epickou řečí ... napadlo mě podle toho udělat nějakou povídku která by absolutně nedávala smysl schválně jaký byste na to měli názor ale určitě by to byla zmněna jak cyp
Smějící se
napadlo mě že by byla základní postava sarabi a pak ještě by tam přibyla třeba sněhurka a trpaslíci možná MLP a alternativní individua Smějící se
no jduc napsat první kratší část a schválně jak zareagujete bud budu pokračovat nebo na to hodím fakáč Smějící se

vzpomínka na celý život

9. listopadu 2013 v 17:49 | sarabi/admin |  kraviny
ano ano jsem tu zase a dneska vám sem hodím jednu příhodu kterou si prostě zapamatuju na celý život :D totiž s kamarádku jsme byly na dni otevřených dveřích na střední škole a už př cestě tam jsme potkaly asi 5 cosplayerů.no na cestě zpět jsme jely busem a zničehož nic vidíme z okna ... po chodníku si to kráčí cosplayeři AKATSUKI !!! nebyli všichni ale byli tam : Konan , Juugo , Hidan , Sasori a asi ještě dva další myslím že buď Itachi nebo sasuke ale nezaregistrovala sem který z těch dvou. nicméně kamarádka si všimla malé holčičky která prý šla mezi nima a byla za ..... KUMARU - KUUBIHO. tý sem si nevšimla vůbec bohužel mě totiž zaujala hidanova kosa :D a vůbec neměly jejich převleky chybu ty pláště byly dokonalé :D prostě vzpmínka na živou reálnu akatsuki to je prostě vzpomínka na celý život :D

něco z jiných her

8. listopadu 2013 v 15:33 | sarabi/admin |  ostatní hry
ano ano jak už název napovídá dneska nebudu psát o IT serverech ale o úplně jiných hrách Smějící sea budou to :
THE SIMS 2 A THE SIMS 3
ano i tyhle hry naprosto miluju a hraju je a dokonce se mi podařilo rozjet the sims 2 na windows 8 kde to mnohým nejde a důvodem je komptabilita. často to píše chybu že to chce direct9b a windows 8 má direct 11 takže je potřeba najet na ikonku a dát - vlastnosti : komptabilita a nastavit windows XP 3 servise pack . a i když to dáte hra vám nepojede jak by měla.mě se to taky stalo tak sem hledala na youtube nějaký návod a jeden tam byl. z něho jsem pochopila následující :

obrázek

8. listopadu 2013 v 14:47 | sarabi/admin |  kraviny
nazdar lidi jsem t po delší době a mám pr vás obrázek který sem sce odflákla no ale nechtělo se mi s tím srát :D